اولین جشنواره غذای خوب برای همه

نمایشگاه غذای خوب سال 92

تعداد بازدید: 4146
کد مطلب: 14912
تاریخ انتشار: 09:32 06 اسفند 1391

نمایشگاه غذای خوب سال 92

 
 

عنوان جشنواره : اولین جشنواره غذای خوب برای همه

شهر : تهران

سال برگزاری : 92

تاریخ شروع : سه شنبه 22 - 05 - 1392 / 2013 - 13 - August

تاریخ اتمام : جمعه 25 - 05 - 1392 / 2013 - 16 - August

مکان برگزاری : شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران (تهران ، خیابان سئول ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران)

مشخصات ارتباطی : تلفن 55437584

                            پست الکترونیکی info@apsec2.com

                            وب سایت مجری www.apsec2.com

 

 
 

جشنواره غذای خوب برای همه

یک دل سیر شادی برای مردم

جشنواره غذای خوب برای همه بهار مزه ها ، بهار برندهاست  با  یک دل سیر شادی برای مردم خوب ایرانی . در این جشنواره همه نوع غذای اشتها آور ، نوشیدنی و  محصولات غذایی برند های مشهور و جدید معرفی می شوند .

 

الهام بخش ، پرجاذبه وشوق انگیز

4 روز افسانه ای  دور یک سفره بزرگ و پربرکت

جشنواره غذای خوب برای همه با نمایش آشپزی زنده با حضور مهمانان ویژه ، الهام بخش مردم در آشپزخانه  و محبوبیت نام های تجاری خواهد شد . جشنواره ای پر از زندگی پرجاذبه وشوق انگیز  بیایید با هم چنین روزهایی را سر سفره جشنواره ، دور یک سفره بزرگ و پربرکت تجربه کنیم . ۴ روز افسانه ای با حضور ستاره های تلویزیون  و  سینما ، ورزشگاران و هزاران  بازدید کننده

 

خاطره ، هیجان ، موسیقی

برندها برای هرکسی پیشنهادی دارند

طیف گسترده ای از سرگرمی  پر از خاطره ، هیجان ، موسیقی در جشنواره غذای خوب برای همه . روزهای شگفت انگیزی که از هم اکنون به آن خوش آمدید .

در این جشنواره با همکاری برندها برای هرکسی پیشنهادی وجود دارد تا از طعم محصولات غذایی ، غذا ها وبرنامه های جشنواره در طول ۴ روز لذت ببرد روزهایی واقعا فوق العاده . برای نیامدن به این جشنواره هیچ کس بهانی ندارد این را با اطمینان می گوییم  که پاسخی برای همه ذائقه ها وجود دارد .

حضور نام های تجاری معروف و جدید

ثبت رکوردهای جدید در گینس

حضور نام های تجاری معروف و جدید ایرانی و جهانی که ارمغان جشنواره است و می کوشند با ترویج غذا و سالم و استاندارد ، تولید ات و محصولات صنعت کشور خود را معرفی کنند .

آنچه در این جشنواره پیدا خواهد شد ، نمی توانید درهر رستوران وسوپرمارکتی پیدا کنید این جشنواره حمایت شده توسط تشکل ها وبرندهای برتر غذاست . ثبت رکوردهای جدیددر گینس ، بزرگ ترین ، ساندویچ گیاهی ، بزرگ ترین دیگ ماکارونی و ....

 

قصه های  خوش طعم برندها وغذاها

عرضه غذاهای بسیار دوست داشتنی ایرانی و ملل

کیفیت و تنوع انواع محصولات غذایی ، انواع نان های سنتی ، نان گردو نان سبزیجات ، قصه های خوش طعم برندها وغذاهای دریایی ، ماهی سفید ، خاویار ، ماهی شیر ، مرغ و ماهی و بره شکم پر و ... قصاب محله و نژادهای کمیاب گوشت ، اردک ، بلدرچین ، قرقاول ، گوزن ، آهو و .... غذاها و نوشیدنی های خوش طعم وطبیعی بدون گاز و ایرانی ، نوشیدنی هایی به معنای واقعی ، نوشیدنی ، میوه و سبزی ارگانیک و مرغ سبز ، فراوانی غذا ، غذاهای محلی شهر و روستای ایران ، با غذاهای همیشه محبوب ایرانی ، عرضه غذاهای ایرانی و ملل شرق و فرنگی بسیار دوست داشتنی صبحانه ، ناهار ، شام ، دسر  و... بهترین غذای عشایر ، گیلان و جنوب و ....

همه این نعمت های الهی را به شکرانه خواهیم نشست و مردم آنها را با سمپلینگ می چشند و به همت مشارکت کنندگان درب منزل به میزانی که سفارش دریافت کنند به مشتریان خود که درجشنواره جذب می کنند تحویل خواهند داد صد البته این امرتوسط افرادی که واقعا به آن چه تعهد می کنند انجام می دهند تحقق می یابد .

امسال برند محبوب مردم کدام برند است؟

صندلی بزرگ ستاره های آشپزی  به کدام سو می چرخد؟

راستی برنده امسال برند محبوب مردم کدام برند است ؟ سرآشپز بزرگ کیست ؟صندلی بزرگ ستاره های آشپزی به کدام سو می چرخد؟ ، فینالیست سرآشپزان با به یاد ماندنی ترین ماجراهای آشپزی با سرآشپزهای مشهور و شخصیت های غذایی و مسابقه های دیدنی دیگر که شما هم می توانید تجربه های جدیدی برای پخت و پز بدست آورید از برنامه های جشنواره غذای خوب برای همه است .

سرآشپزشگفت انگیز

آشپزی با محصولات برندها

با استقبال ده ها سرآشپزشگفت انگیز از سراسر جهان برای یک جهان آشپزی با محصولات

برندها ، کلاس های آشپزی ، و مناظره ها یی بر روی مسائل مربوط به مواد غذایی با حضور کارشناسان و  مشاوره های تغذیه برای گروهای سنی ، جنسیت ها و حرف مختلف  ، در جشنواره غذای خوب برای همه وجود دارد . راستی یک کودک ، یک پیر یک ورزشکار و یک بانویی که می خواهد مادر شود و ... نیاز به چه غذایی دارد . مسئولیت برندها در این بخش چیست ؟

یک جشنواره با  چندین جشنواره در دل آن

جشنواره هایی با پیشنهاد برندها

این رویداد یک جشنواره با  چندین جشنواره در دل آن  است که به پیشنهاد و استقبال شما صاحبان برند و صنایع آن ها را برگزار خواهیم کرد : مثلا

جشنواره سیب زمینی و لبو                                                 جشنواره کباب داغ

جشنواره لبنیات                                                                  جشنواره قارچ

جشنواره ماکارونی و رشته های فرنگی و لازانیا

جشنواره لبنیات                                                                 جشنواره سالاد

جشنواره ماهی                                                                  جشن فلفل

جشن هندوانه و طالبی و خربزه                                        جشن سبزیجات و میوه

جشن شکلات و شیرینی و بیسکویت و کیک

جشن نوشیدنی ها دم نوش ها و عرقیات                               مسابقه پای سیب

و سایر جشنواره های که به پیشنهاد شما بررسی و اجرا خواهد شد .

 

هتل کاخی به لذت یک رستوران  روبازدر دل طبیعت تهران

ثبت جوایزملی به نام برندها

جشنواره غذای خوب برای همه هتل کاخی است از  هنر غذاهای خوب با برندهای معتبر برای مردم به لذت یک رستوران روبازدر دل طبیعت تهران در یک محل آشنای ملی و بین المللی .

جشنواره غذای خوب برای همه جایزه باران برندها خواهد شد این اقبال از آن کدام برند است و به نام چه کسی و چه برندی جایزه ای اختصاص خواهد یافت تا به برندگان مسابقات داده شود را شما می توانید به عنوان صاحب صنعت و صاحب برند با حمایت خود از این جشنواره مشخص کنید . ثبت جوایزملی به نام برندها از جمله اقدامات جشنواره غذای خوب برای همه خواهد بود . مثلا آیا خواهیم دید بگویند :

جایزه سرآشپز بزرگ نینا به بهترین آشپز رسید .

جایزه نایب به بهترین کباب پز اعطا شد .

جایزه زر ماکارون به نوع آورترین آشپز در طبخ ماکارونی

جام قهرمانان آشپزی به پشتوانه تشکل ها به کدام رستوران می رسد .

جام قهرمانان صنایع غذا یی متعلق به کدام مدیر صنعت غذا ست و یا در دستان کدام صاحب برند می درخشد .

 
 

خداوند می‌فرماید : « از غذاهای پاک و پاکیزه (حلال‌ها) که روزیتان قرار دادیم ، استفاده کنید »
امام صادق (ع) فرمودند : « زراعت ، گران بهاترین گوهر نایاب است »


ویژگی های قابل توجه در بررسی توجیه اقتصادی و دستاوردهای معنوی حمایت و مشارکت در جشنواره غذای خوب برای همه رویدادی خالق فرصت های مادی و معنوی برای صاحبان صنعت و برند ، سازمان های مرتبط و مردم برای جذب مخاطب .

پنج هدف اصلی جشنواره غذای خوب برای همه :

فرهنگ سازی : فرهنگ سازی برای سبک تغذیه در زندگی ، آشنایی مردم با غذاهای خوب ، سالم و برندهای معتبر با کیفیت وآموزش در زمینه تغذیه ، بهداشت غذا و غذای استاندارد برای انتخاب صحیح ، مصرف درست ، اصلاح گرایش ها وارتقا سلیقه ها ، و توسعه اعتماد و گرایش به محصول و برندهای معتبر ملی
محبوبیت برندها : تقویت محبوبیت و تاثیر گذاری پیام برند های حامی و مشارکت کننده با ایجاد بستر ارتباطات حسی مردمی میسر است . استفاده از برنامه های جذاب برای تقویت توحهات عاطفی به برندها و انگیزش هیجانات و احساسات در کتار عقلانیت انتخاب برندهای مردمی را همراه خواهد داشت . سنجش توان پاسخگویی مردمی هر برند ، تعمیق روابط و نوسازی تصویری و تفسیری از برند از مهم ترین موضوعاتی است که در امر محبوبیت برند باید در این جشنواره مورد توجه قرارداد .
توسعه بازار و فروش : با فروش عیر مستقیم و  ضمیری و غیر محسوس فروش از طریق توسعه باشگاه مشتریان ، فروش تحویلی ( delivery ) ، توسعه شبکه نمایندگی و شعب ، جذب بانکداران و بازرگانان
نشاط شهروندان : ایجاد یک فرصت فرهنگی ، تفریحی ، ورزشی برای سلامتی ، نشاط خانوادگی برای شهروندان در کنار یک رویداد پاسخگو به نیاز مهم هر زندگی . با این تاکید که فرصت ها ی نشاط برآنگیز در این رویداد با پیام های آموزشی در زمینه غذا طراحی شده اند .
نمایش نوآوری و خلاقیت ها : نمایش و معرفی نوآوری ، خلاقیت ها و محصولات جدید برندها و عذاهای جدید ، ابتکارات سرآشپزان ، دستاورد های علمی جدید در امر تغذیه و ....

شعارها ی جشنواره غذای خوب برای همه

 • بهار مزه ها ، بهار برندها ، رنگین کمانی از عطر و طعم زندگی
 • تغذیه سالم شهروند سالم
 • جشنواره ای سبز پر ازبرندهای ستاره و معرفی نام های جدید

رویکردها و پیام های جشنواره غذای خوب برای همه

 • خلق رویداد استراتژیک برای ارتباطات شناختی با مصرف کننده نهایی
 • فرصت سازی برای معرفی و نمایش خلاقیت ها ، نوآوری و تازه های صنعت غذا
 • گسترش محبوبیت برندها با توسعه ارتباطات مردمی برای آن ها
 • آشنایی مصرف کننده با برندها و غذاهای سالم و فرهنگ مصرف صحیح
 • ایجاد یک فرصت فرهنگی ، تفریحی ، ورزشی در کنار غذا برای شادی مردم
 • شناخت ذائقه ها با سمپلینگ هدفمند و مطالعه رفتار مصرف کنند

ارزش ها :
توجه به ارزش‌های حاکم در صنایع غذایی ،  از جمله مباحث غذای حلال ،غذای سالم ، غذای خوب و این‌ که باید این تولیدات به طور ملی عرضه گردند ، ارزشی است که نباید به آسانی از کنار آن گذشت . این جشنواره به منظوردستیابی به این ارزش طراحی شده که به لطف خدا و همکاری دست اندرکاران صنایع غذایی و کشاورزی ، سال اول در تهران و برای سال های بعد در سراسر ایران برگزار ‌گردد و توجه به ارزش‌های حاکم در صنایع غذایی از جمله مباحث غذای حلال ،غذای سالم ، غذای خوب و این‌ که باید این تولیدات به طور ملی عرضه گردند ، ارزشی است که نباید به آسانی از کنار آن گذشت .

ارزش های این جشنواره در مقایسه با سایر رویدادها
پر واضح است که فضای رقابت برای هر خدمتی و عرضه هر محصول و دانشی پیچیده شده است . بدون تردید هر کسی ارزش آفرین و خالق فرصت های برتر باشد و کالای خوب و خدمات مناسب و صادقانه و قیمت منطقی ارائه کند در سایه ارتباطات خود متناسب با ظرفیت نفوذش در مخاطب سهمی را از بازار بزرگ کشور دریافت می کند . جشنواره غذای خوب برای همه به عنوان یک رویداد ملی و بین المللی هم از این قاعده مستثنی نیست . این جشنواره از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است . و با برنامه های مختلف و پوشش های رسانه ای گسترده از فرصت های خلق شده ، از اثربخشی زیادی برخوردار است که می دانیم در ارزیابی جدی علاقه مندن از امتیاز بالایی در انتخاب برخوردار است . لذا با اعتقاد درحفظ حق انتخاب برای تمامی صاحبان برند و صنعت تلاش داریم در اولویت انتخاب آن ها قرار بگیریم و تلاش می کنیم با ارئه اطلاعات شفاف دوستان و علاقمندان جشنواره را شناسایی و جذب کنیم و بدون بررسی سراغ هیچ کس نمی رویم .

 

 
 

شاخص ها و فرصت های جشنواره

شاخص ها :
مهم ترین شاخص هایی که برای یک رویداد از سوی مشارکت کننده می تواند مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد  ۵ مورد ذیل است :

 • پیش بینی تعداد بازدید کننده
 • تنوع برنامه های جذاب برای دلیل حضور مخاطبان (بازدید کنندگان)
 • حجم و شیوه برنامه های ترویجی و اطلاع رسانی
 • فرصت هایی که آن رویداد می تواند برای بهره برداری مادی و معنوی مشارکت کننده فراهم کند .
 • کیفیت و سطح شرکت های مشارکت کننده
 • تنوع و سطح مخاطبان (بازدید کنندگان)

ما در اولین جشنواره غذای خوب برای همه معتقدیم با همدلی و هم فکری اهالی صنعت غذا با مشارکت حدی صاحبان برند و واحدهای فعال در حوزه صنعت غذا در بخش تولید و عرضه محصول نهایی و مجموعه هایی که در امر تعذیه  ایفای وظیفه می کنند ، روبرو خواهیم بود . پیش بینی می شود این جشنواره حداقل با مشارکت بیش از ۲۵۰ شرکت از میان ۲۵۰۰ شرکت منخب به شرح اسامی پیوست که به آن ها فرآیند مشارکت اطلاع رسانی می شود در سال اول در بیش از ۱۰ هزار متر مربع فضای سرپوشیده و رو باز با آفرینش بهترین لوکیشن های جذاب و پیامدار از لحاظ بصری برگزار شود .  جشنواره غذای خوب برای همه به عنوان یک رویداد ملی ارزشمند پیش بینی دارد با بهره گیری از توان های اطلاع رسانی تمامی مشارکت کنندگان و اسپانسرهای جشنواره و برگزار کنندگان میزبان بیش از۱۴۰ هزار نفر بازدیدکننده باشیم . با یک بررسی در حداقل ترین حالت می توان اینگونه پیش بینی کرد .

پیش بینی بازدید کننده تهرانی عمومی و سازمانی به طورمتوسط :                  ۱۰۰ هزار نفر
حضور چهره ها                                                                                       بیش از ۵۰۰۰ نفر
بازدید کننده شهرستانی                                                                         بیش از ۳۵۰۰۰ نفر
چهره ها : هنرمندان ، ورزشکاران، اساتید دانشگاه ها ، کارشناسان ومدیران صنایع ، صاحبان برند ، مقامات وشخصیت های ایرانی و خارجی ، کاردارن ، سفرا و رایزن های فرهنگی و بازرگانی سفارت خانه ها ، مهمانان و توریست خارجی در هتل های تهران و شهرهای بزرگ

بازدید کننده شهرستانی به صورت توراز شهرستان ها حداقل بیش از ۱۰ تور از شهرهای شیراز ، اصفهان ، تبریز ، رشت ، مشهد ، ساری ، قم ، کرج ، قزوین ، آمل و بابل ، اراک از طریق اطلاع رسانی و همکاری با آژانس های مسافرتی
این جشنواره با متنوع ترین  برنامه های فرهنگی ، ورزشی ، هنری ،تفریحی با حداقل ۴۰ برنامه به شرح ذیل می تواند مخاطب پذیری جشنواره را تقویت و ارتقا بخشد و این برنامه ها به عنوان ابزاری پیامدار می توانند در آموزش و فرهنگ سازی  ضریب تاثیر گذاری واثربخشی جشنواره را بیشتر کنند .
جشنواره غذای خوب برای همه می خواهد خالق شیوه  های جدید ارتباط و تعامل برندها با مصرف کنندگان باشد .
برای مصرف‌کنندگان مهم است که بدانند شرکت‌ها نظرات و صحبت‌های آن ها را می‌شنوند . در ارتباط بودن دیگر جزو تجملات نیست ، بلکه از ضروریات است .
ما در جشنواره شیوه‌های جدید ارتباط و تعامل با مصرف‌کنندگان را در اختیار شرکت‌ها قرار می دهیم . رفتار و گرایش مصرف کنندگان در شرایط موجود نسبت به برندها تغییر کرده است . ما در جشنواره با ایجاد کانال‌ های جدید ارتباطی در یک تالار گفت‌وگو‌ی رو در رو و غیر مجازی بسترهای تبادل اطلاعات را به مشتریان خود اختصاص می دهیم .
شما نمی‌توانید کسی را مجبور کنید که در مورد برندتان صحبت کند .
امروز دوران مصرف‌کننده توانمند است ما راهکارهای نوینی در این جشنواره ارائه می دهیم تا مردم را دعوت به گفت‌وگو کنید . و مصرف‌کنندگان را به سمت محصولات جدید هدایت نموده و در نهایت فرآیند بازخورد را دریافت می کنید .
همیشه به تمام طبقات مشتریان با تمام اطلاعات دسترسی نداریم ، اگر علاقه‌مند باشید می‌توانیم با آن ها در این جشنواره در تماس باشید . در جشنواره حضور گسترده مصرف کننده فرصتی است که طبقات مختلفی از مصرف کنندگان به عضویت باشگاه مشتریان شما درآمده و به خانواده بزرگ شما در جشنواره بپیوندند . شما می توانید آن ها را با محصولات جدید خوداز طریق ارتباط مستقیم آشنا کنید . بسیاری از کسانی که برای بازدید به جشنواره می آیند این ها کسانی هستند که با دوستان خود در مورد هر چیزی صحبت می‌کنند . و بعد از جشنواره به جای اینکه رودررو با هم ملاقات کنید ، آن ها می‌توانند اخبار و اطلاعات شما را به طور گسترده از طریق اینترنت گسترش دهند .
جشنواره ها بسترساز فرصتی استثنایی برای  فرهنگ سازی و گسترش تبلیغات دهان به دهان بویژه برای برندهای غذایی است .

فرصت ها
فرصت هایی که برای مشارکت کنندگان در جشنواره در راستای تحقق اهداف آن ها قابلیت خلق دارد ۶ فرصت زیر است :
ارتباطات مردمی :

 • درگیر نمودن احساس و درک مشتری با تمام حواس به برند
 • ایجاد وگسترش فضای اعتماد واطمینان در میان مردم

مطالعات تحقیقی :

 • دریافت بازخورد های مشتری ، ارزیابی های عینی و نظر سنجی
 • اندازه گیری میزان رضایت مندی ، وفاداری و محبوبیت
 • مطالعه رفتار مصرف کننده و مشتری برای دستیابی به روش ها ترمیم و ارتقا سطح رابطه با آن
 • ایجاد فرصت برای تصحیح وارتقای رابطه با مشتری
 • شناسایی مشتری از لحاظ سلیقه ، ذائقه ، رفتار و ....
 • بررسی عملکردها ی محصول و برند درجامعه

بازاریابی :

 • بازاریابی تهاجمی
 • بازاریابی سمپلینگ

شناسایی تغییرات ضروری :

شناسایی تغییرات لازم در ماموریت های بازاریابی وبرند و کیفیت و نوآوری  برای پیشبرد هر سازمانی از موضوعات استراتژیک است امکانات ، محیط و ابزار می خواهد . جشنواره غذای خوب برای همه از سه رویکرد می تواند این فرصت را برای تغییر فراهم کند :

 • راه بردی
 • رفتاری
 • ساختاری

فرصت های معنوی :

هم گرایی و هم افزایی برای فرهنگ سازی در حوزه صنعت غذا و آشپزی
حمایت و مشاکت از یک حرکت مردمی و اجتماعی برای ارتقای آگاهی مردم و تحقق اهداف ملی

فرصت های آموزشی :

برگزاری همایش و کارگاه هایی آموزشی تخصصی در زمینه های برندینگ ، فروش و نشست های هم اندیشی برای بررسی مشکلات و مسائل صنعت غذا با همکاری تشکل ها

 
 

برنامه های ویژه و کنداکتور هر روز

برنامه های هنری ، فرهنگی و نمایشی

روز اول : افتتاحيه + گروه تواشيح ، و سرود سنتی ، سخنرانی استاد دانشگاه ، مسابقات تفریحی و فکری ویژه دانش آموزان مدارس : هنر نمایی فردی ، خلاقیت های فکری ، مسابقات هوش ، جدول میوه و بزرگ ترین نقاشی همگانی

روز دوم : نمايش كمدی + سوال و مسابقه ، طنز و جوک و خنده تئاتر خيابانی ( دو گروه بزرگسال و خرد سال) ، بازی های دسته جمعی (عمو زنجيرباف ، ...) ، نقالی و خيمه شب بازی

روز سوم : جنگ شادی کودکان و کارناوال شادی

روز چهارم : حركات نمايشی آكروبات ، دوچرخه ،موتور ، شعبده‌بازی و آتش‌بازی و موتور سواری ، تقلید صدا

گروه ها و هنرمندان برنامه های تلویزیونی که امکان دعوت و حضورشان در جشنواره فراهم خواهد شد : فيتيله ، عمو قناد ، پنگول و خاله شادونه ، عمو پورنگ ، خاله نرگس عمو مهربون ، خاله سارا ، عمو سليمون ، بچه های ايران ،  حسن ريوندی  ، يوسف كرمی ، خنده بازار ، قهوه تلخ و ....

کارناوال شادی یک کالسکه و چندین عروسک بزرگ از مواد غذایی و میوه ها و عروسک های کارتونی است که با آهنگ های شاد با محتوای فرهنگی و آموزشی به مناسبت جشنواره ساخته می شود و در طول مسیر جشنواره برنامه های متنوع اجرا می کند .

برنامه های ورزشی تفریحی

برنامه‌های صبحگاهی (آمادگی جسمانی) با حضور مدرسان و مجريان مطرح ورزش در تلويزيون و ورزشکاران چهره (فوتبالیست ها ، کشتی گیران ، بسکتبالیست و...) ، مسابقات ورزشی تیمی با نام و لباس اسپانسرها طی ۴ روز برگزار می شود و روز آخرمراسم اهدای جام به برترین ها انجام می شود .

روز اول : بسكتبال ، شطرنج ، فوتبال گل کوچک

روز دوم : منچ ، تنيس ، بازی کمدی (زو)

روز سوم :  ريسمان‌كشی ، فلوربال ، فوتبال دستی

روز چهارم :  دومينو ، دارت ، پینگ پنگ

برنامه های آشپزی

اول : جشن خوردنی و يک روزه خوشمزه با چندین جشنواره موضوعی و تونل سمپلینگ

دوم : مشاوره تغذیه ، سفره آرایی و كارگاه‌ آموزشی آشپزی

سوم : مسابقه آشپزی و ترین ها

چهارم : (تمام فضا یکپارچه رستوران بزرگ براي همه با ۵۰%تخفيف)

برنامه های سن همه روزه دوساعت و نیم

مجری دو نفر در هر برنامه

خواننده یک نفر  پلی بک و اجرای زنده

سخنرانی مدیران و شخصیت ها دو نفر

جنگ شادی  و برنامه های جذاب ودیدنی از زمره برنامه های فرهنگی و هنری ، تفریحی ویژه بزرگ سالان وکودکان

خواننده های دعوت شده

خواننده های دعوت شده هم چون : افتخاری ، عليزاده ، معراج محمدی ، زنگنه ، حميد خندان ، خواجه اميری ، سهرابی ، لهراسبی –

سخنرانی کارشناسان شرکت ها

در فاصله زمانی برنامه ها کارشناسانی از سوی برندها و شرکت ها می توانند در مورد فعالیت های سازمان خود ، ویژگی های محصولات ، خدمات و برندآن طی نشست هایی  و یا بر اساس ظرفیت و نوع برنامه با مردم صحبت کنند .

سخنرانی مدیران عامل یا پیشکسوتان

سخنرانی مدیران عامل یا پیشکسوتان ، با بیان دیدگاه ، خاطره ، معرفی برند ، خط مشی ، عوامل پیشرفت ، مشکلات ، تجربیات معرفی محصولات و ویژگی های محصول برای : محبوبیت فزایی ، چهره مردمی شدن ، الگوی نسل جوان ایرانی ( مجریان با طرح سوالاتی در راستای محبوبیت فزایی و دریافت نکات حکیمانه و جذاب با وی گفتگویی خودمانی انجام می دهند . پرسش و پاسخ ازجمله بخش های محتوایی این گفتگو ها خواهد بود . و در بخشی دیگر مدیران ارشد برند ها در کنار پزشکان و کارشناسان تغذیه با مردم درمورد خواص غذا ها و میوه ها و رژیم های غذایی و خواص محصولات خود صحبت می کنند .

برنامه ایستگاه رادیویی

تولید وپخش برنامه های زنده و گزارش از شرکت کنندگان وبازدیدکنندگان و برنامه ها و غرفه ها از طریق رادیوی مستقر در محل برگزاری با حضور مجريان راديو ، گفتگو با مردم و اجرای برنامه های شاد ، تقليد صدا ، موسيقی

غرفه های فرهنگی

فرهنگي هنری شامل : کتاب ، گریم کودکان ، طراحی و کاریکاتور ، عکاسی زنده ، سفال ،  سفال با چرخ ،  نقاشی خط ، اریگامی غرفه ، معرق غرفه ، بادکنک غرفه ، مجسمه های تزیینی ، صنایع دستی رنگ رزی با پوست میوه ها و گیاهان ، شکل سازی با مفتول ، چاپ روی ظروف و لیوان ، کار چرم غرفه ، شکل سازی با کاشی و سرامیک ، مجسمه  چوب و خراطی ، ساخت عروسک ، ویترای و شکل های شیشه ای ، حجم و مجسمه ، نقاشی ، غرفه‌ی ورزشی ، غرفه پاسخگوی سوالات دینی و معنوی و اطلاع رسانی در رابطه با برند حلال و مباحث مرتبط

برنامه های آشپزی و مسابقه های آشپزی

كارگاه‌ سمبلينگ ، تونل کشاورزی ، ترین ها (تونل سمپل با تشریفات شامل پخت و سروم تستینگ غذای ایرانی ، غذای آماده ،آش ها و سوپ ها غذای سرد و فست فود ، نوشیدنی ، پیش غذا و دسر و .. است وتونل کشاورز شامل برنامه آشنایی با خواص میوه و سبزیجات وتست آن ها ، آشنایی با خواص گیاهان دارویی ، گل ها و ... بوده ترین های غذا دارای برنامه های مثل بزرگ ترین سفره ، بزرگ ترین پیتزا ، بزرگ ترین دیگ ماکارونی و ... می باشد .

مسابقه آشپزی  بین سر آشپزان ، صاحبان برند ، همسران ، دختران ، پسران طی ۴ روز در هر محل ( دو روز صبح دو روز عصر) در میان جمعیتی از مردم با حضور مجری تلویزیونی وپخش تلویزیونی انجام می شود . دو ر تا دور محیط  و سن مسابقه مزین به تبلیغات برندها ی حامی خواهد بود . اولویت ، انتخاب نوع غذا ،  تجهیزات و مواد اولیه ای از محصولات وتولیدات آن ها می باشد .

سایر برنامه ها :

سخنرانی مقامات عالی وزارتخانه های مرتبط ، پیشکسوتان در افتتاحیه و اختتامیه ، حضورشخصیت ها و چهره‌های ملی ، هنرمندان ، ورزشکاران و ...

اعطای تندیس زرین برند خلاق مردمی

پوشش خبری و گزارش از شبکه های تلویزیونی ، رادیویی ، نشریات مختلف

مسابقات و داوری

هر مسابقه در هر روز به نام یک برند انجام می گردد .

انجام داوری با حضورچهره های مشهور و متخصص که دارای برنامه تلویزیونی بوده و یا نویسنده کتاب های می باشند .

پخش  فیلم و تیزر

پخش  فیلم و تیزرهایی در رابطه با آشپزی ، مطالب دانستنی ، توصیه های علمی و پزشکی در مورد خواص مواد غذایی ، پخت و پز ، نکات بهداشتی و

پخش تیزرهای تبلیغی حامیان و مشارکت کنندگان از تلویزیون های بزرگ شهری سیار در محل های برگزاری

جوایز

تامین و اهدای جوایز علاوه بر نهاد برگزاری توسط شرکت ها و سازمان های حامی و مشارکت کننده ویا سایرشرکت های علاقمند (مرتبط یا غیر مرتبط) انجام می شود .

انتخاب برگزیدگان این مسابقات در کنار داوری با حضوره چهره های ورزشی و در بخش غذا با رای مردمی به صورت تست غذا های طبخ شده انجام می شود .

تبلیغات محیطی

در محیط تمامی مسابقات آرم شرکت های حامی و مشارکت کننده  در معرض نمایش خواهد بود .

پیام های بازرگانی و پیام های اجتماعی شرکت های حامی و مشارکت کننده  بر روی استندها ، بنر ها و تابلوهای نصب شده در محل برگزاری در معرض دید و رویت مردم قرار می گیرد .

لباس یا کاورها

بر روی لباس ها و کاورهای رو لباسی  نیروهای ستاد برگزاری حدود۷۰۰ نفر  و افرادی که درمسابقات در طول جشنواره به صورت فردی یا تیمی شرکت می کنندنام وآرم حامیان ومشارکت کننده ها درج شده و در تشویق مسابقه دهنگان آن ها را مردم و بیننده ها با نام حامی تشویق و طرفداری می کنند . این امر به عنوان ابزاری اثر بخش برای زمینه سازی محبوبیت برند است .

 
 

برنامه های ترویجی و تبلیغی و اطلاع رسانی قبل و حین و بعد از جشنواره :

معرفی جشنواره در محتوای برنامه های تلویزیونی رادیویی و گزارش ها

شبکه ۵ شبکه تهران : برنامه در شهر ، به خانه بر میگردیم

شبکه یک : سیمای خانواده

شبکه بازار : میزگرد اختصاصی

سایر شبکه ها : برنامه های ویژه آشپزی در هر شبکه

تبلیغ بصورت تیزر ، آرم استیشن و زیرنویس :

در شبکه های تلویزیونی صدا و سیما

در شبکه های تلویزیونی مترو و فرودگاه

درتلویزیون های شهری

تبلیغ و گزارش درشبکه های رادیویی

شبکه رادیو سلامت

رادیو تهران

رادیو اقتصاد

 

تبلیغات محیطی بر روی بیلبوردها

اتوبان ها و بزرگراه ها : مدرس ، چمران ، حکیم ، امام علی ، صدر ، یادگار امام ، آزادگان ، بابایی ، ستاری ، کردستان ، همت ، نواب ، بعثت ، رسالت ، مخص.ص ، اتوبان تهران کرج ،جاده چالوس

خیابانهای تهران : فرشته ، ولنجک ، زعفرانیه ، فرمانیه ، پاسداران ، آفریقا ، الهیه ، ولیعصر ، شریعتی ،آرژانتین ، بهشتی ، مطهری ، سهروردی ، آزادی ، ملاصدرا ، شیخ بهایی ، فاطمی ، انقلاب ، نارمک ، نازی آباد ، سلسبیل ، جمهوری ، شهدا ، تهرانسر ، گیشا ، ستارخان ، فردوس ، امام خمینی ،خیام ، شوش ، شهر ری

شهرهای بزرگ : اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، رشت ، ساری ، رامسر ، نمک آبرود ، اردبیل ، همدان ، کرمانشاه ، اراک ، اهواز ، آبادان ، خرمشهر ، ارومیه

تبلیغ  و گزارشه ای مطبوعاتی :

روزنامه ها : ایران ، همشهری ،دنیای اقتصاد ، گل ،استقلال جوان ، پیروزی ، آسیا ،جام جم

نشریات تخصصی غذا و آشپزی :

اقتصاد سبز ، بازاریابی راهبردی ، سلامت ،ایده ال ،سرآشپز ، غذا ، تغذیه و سلامتی ، سیب سبز ،قناد باشی ، نوشیدنی ها ، هنر آشپزی ،صنعت غذا ، آشپزی مثبت ، ساناز و سانیا ، آشپزی خانواده سبز ، سفره ایرانی

 
 

شرایط و خدمات اسپانسری

به اسپانسرهای جشنواره متناسب با سطح اسپانسرینگ خدمات ویژه ای ارائه خواهد شد و درشرح خدمات انعطاف لازم برای همراستایی با سیاست های حامیان مبذول خواهد شد . لذا ضمن اعلام قیمت اسپانسر الماس و فوق الماس به استحضار می رسد  در سایر سطوح اسپانسرینگ تعداد و حجم خدمات و موارد ارائه خدمت تغییر خواهد کرد . ضمنا شرکت ها و صاحبان برند می توانند به صورت تک برنامه اسپانسر شوند .

اسپانسرینگ تک برنامه

هربرنامه صبح :                                                ۲۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال

هربرنامه عصر :                                               ۳۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال

هربرنامه آشپزی :                                           ۴۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال

اسپانسرینگ اصلی جشنواره

سطح طلا :                                              ۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

سطح پلاتین :                                           ۴۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

سطح الماس :                                          ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

سطح فوق الماس :                                   ۱/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

طلا

 • درج نام حامی و بر روی سن استیج جشنواره
 • درج نام و آرم حامی در آگهی روزنامه ای و نشریه ای تبلیغی جشنواره
 • دو غرفه برای معرفی و فروش محصولات با مساحت ۳۰ متر مربع با پلان انتخابی جشنواره
 • ارائه فرصت سخنرانی ۵ دقیقه‌ای به حامی در ۲ روز برگزاری جشنواره در استیج عصر
 • فرصت ۲ مصاحبه ۵ دقیقه‌ای در ۲ روز در رادیو جشنواره
 • پخش ۵ دقیقه آنونس های تبلیغاتی شرکت حامی در ۲ روز برگزاری جشنواره
 • برگزاری مسابقه رادیویی با سوال طرح شده شرکت حامی و ذکر شرکت حامی به عنوان برگزار کننده مسابقه و اهدای هدیه برنده توسط حامی در ۲ روز جشنواره
 • چاپ آرم و تبلیغات حامی در بیلبردهای ورودی و محیطی جشنواره
 • برگزاری مسابقات ورزشی و تفریحی با کاورهای تیمی منقوش به نام یا لوگوی شرکت حامی در ۲روز جشنواره
 • نصب یک  بنر تبلیغی بر روی سن آشپزی و دور محیط مسابقه در جشنواره
 • صدور کارت شرکت در ضیافت شام افتتاحیه و اختتامیه جشنواره برای ۲۰ نفر از افراد موردنظر حامی
 • پخش تیزر ۹۰ ثانیه‌ای شرکت حامی با محتوای معرفی کالا ۲ نوبت در ۴ روز رادیو جشنواره
 • ارائه جام ستاره‌نشان زرین برند مردمی
 • اعلام نام شرکت حامی توسط ریاست رویداد در افتتاحیه و اختتامیه جشنواره و قدردانی از حامی در فرصتهای مختلف توسط مجریان
 • تعیین جوایز بر مبنای محصولات و ایده‌های مورد نظر حامی در مسابقات ورزشی،فرهنگی،آشپزی و...
 • نصب آرم حامی بر سینه آدمک سیار جشنواره
 • برگزاری مسابقه آشپزی بر مبنای نوع محصول حامی در۲ روز

پلاتین

 • درج نام حامی و بر روی سن استیج جشنواره
 • درج نام و آرم حامی در آگهی روزنامه ای و نشریه ای تبلیغی جشنواره
 • درج نام و آرم حامی بر روی ۳ بیلبورد تبلیغی جشنواره
 • دو غرفه برای معرفی و فروش محصولات با مساحت ۴۰ متر مربع با پلان انتخابی جشنواره
 • ارائه فرصت سخنرانی ۱۰ دقیقه‌ای به حامی در ۲ روز برگزاری جشنواره در استیج عصر
 • فرصت ۳ مصاحبه ۵ دقیقه‌ای در ۳ روز در رادیو جشنواره
 • پخش ۱۰ دقیقه آنونسهای تبلیغاتی شرکت حامی در ۳ روز برگزاری جشنواره
 • برگزاری مسابقه رادیویی با سوال طرح شده شرکت حامی و ذکر شرکت حامی به عنوان برگزار کننده مسابقه و اهدای هدیه برنده توسط حامی در ۳ روز جشنواره
 • چاپ آرم و تبلیغات حامی در بیلبردهای ورودی و محیطی جشنواره
 • برگزاری مسابقات ورزشی و تفریحی با کاورهای تیمی منقوش به نام یا لوگوی شرکت حامی در ۳ روز جشنواره
 • نصب  ۲ بنر تبلیغی بر روی سن آشپزی و دور محیط مسابقه در جشنواره
 • صدور کارت شرکت در ضیافت شام افتتاحیه و اختتامیه جشنواره برای ۳۵ نفر از افراد موردنظر حامی
 • پخش تیزر ۹۰ ثانیه‌ای شرکت حامی با محتوای معرفی کالا ۳ نوبت در ۴ روز رادیو جشنواره
 • ارائه جام ستاره‌نشان زرین برند مردمی
 • اعلام نام شرکت حامی توسط ریاست رویداد در افتتاحیه و اختتامیه جشنواره و قدردانی از حامی در فرصتهای مختلف توسط مجریان
 • تعیین جوایز بر مبنای محصولات و ایده‌های مورد نظر حامی در مسابقات ورزشی،فرهنگی،آشپزی و...
 • نصب آرم حامی بر سینه آدمک سیار جشنواره

حضور آدمک اختصاصی برند در تمام روزها و ساعات جشنواره

برگزاری مسابقه آشپزی بر مبنای نوع محصول حامی در۳ روز

برگزاری جلسات مشاوره غذایی در باب محصولات حامی در ۲ روز جشنوراه سخنرانی کارشناسان حامی در کنار مشاوران تغذیه با مردم  ۲ روز

بازاریابی سمپلینگ ، بی‌رقیب و تک برند ، تکمیل ۴۰۰ فرم‌ مطالعاتی

فوق الماس

خدمات الماس به اضافه :

 • درج آرم حامی درتبلیغات محیطی بر اساس تعداد و مبالغ اسپانسرینگ از ۵ تابلو تا ۱۵ تابلوی اتوبانی و درون شهری طی دو نوبت ۱۰ روز و ۲۰ روز
 • گفتگو با مدیران حامی در  شبکه بازار تلویزیون  و حضور در برنامه های تلویزیونی مثل به خانه برمیگردیم و سیمای خانواده ، در شهر ، رادیو سلامت و رادیو تهران
 •  میزبانی جشنواره : حضور حامی در کلیه برنامه های تشریفاتی در مقام میزبان
 
 
نظرات درباره این مطلب
 
 
نام
پست الکترونیک
نظر
 
CAPTCHA Image
Reload Image
 
مطالب مرتبط