شرکت مبین نت

شرکت مبین نت

تعداد بازدید: 10212
کد مطلب: 6998
تاریخ انتشار: 16:32 09 خرداد 1391

شرکت مبین نت

 
 

نام شرکت:  مبین نت

مدیرعامل: محمدتقی خاکی

تلفن:  83868 - 021

فاکس: 88319396 - 021

دفتر مرکزی: تهران، اواسط خیابان استاد مطهری، بعد از تقاطع مفتح، شماره 172

آدرس سایت:  www.mobinnet.ir

ایمیل: info@mobinnet.ir

 

 
 
  • اشتراک خدمات

  • فروش به سازمان ها

  • درخواست عاملیت مجاز

اشتراک خدمات

با ارائه اطلاعات مشخص شده در زیر درخواست اشتراک ثبت گردیده و یک شناسه پیگیری به شما اختصاص داده می شود. پیش از تکمیل این فرم با بررسی نواحی تحت پوشش از امکان ارائه خدمات در موقعیت موردنظر که آدرس آن را در اینجا اعلام می نمایید، اطمینان حاصل فرمایید. لازم به ذکر است فرم هایی که اطلاعات آن ناقص بوده و یا در بررسی اولیه صحت اطلاعات آن مورد تردید واقع گردد، ترتیب اثر داده نخواهند شد. (ارائه تمام اطلاعات درخواستی ضروری است و در غیر این صورت ثبت نام به پایان نخواهد رسید.)

درخواست عملیات مجاز

شرکت ارتباطات مبین نت در استان های مختلف خدمات فروش، توزیع و پشتیبانی فنی خود را از طریق شرکت های دارای سابقه و صلاحیت انجام
می دهد. لذا در صورت تمایل به همکاری می توانید درخواست خود را جهت بررسی بصورت الکترونیکی به آدرس
agents [at] mobinnet.ir
ارسال فرمایید.

- مدارک ثبتی و آخرین روزنامه های رسمی شرکت
- پروانه ها و مجوزهای مختلف شرکت در زمینه های شبکه، مخابرات و اینترنت
- سوابق شرکت شامل تاریخچه و فعالیتهای آن
- سوابق فنی ، فروش و بازرگانی شرکت
- خلاصه گزارش عملکرد مالی شرکت، تراز مالی ، مالیات و بیمه های پرداختی در سال آخر
- فهرست مشتریان سازمانی و خدمات در حال ارائه

فروش به سازمان ها 

شرکت ارتباطات مبین نت به منظور ارائه خدمات در سطح سازمانهای کلان دولتی و خصوصی که قصد خرید به صورت انبوه را دارند تسهیلات وامکاناتی را فراهم کرده است که در ذیل می توانید لیستی از آنها را به اختصار ملاحظه فرمائید. در صورت کلیک روی هریک از موارد ، توضیحات تکمیلی را نیز می توانید مشاهده فرمائید :

ارائه تخفیف ویژه در صورت خرید انبوه
در صورتیکه سازمانهای طرف قرارداد و یا متقاضی خدمات وایمکس قصد خرید به صورت انبوه را داشته باشند ، شرکت ارتباطات مبین نت بسته به حجم قرارداد تخفیف قابل توجهی را به این سازمانها ارائه می نماید . تخفیف قابل ارائه به سازمانهای مختلف ،با تعداد خرید سازمان رابطه کاملا" مستقیم خواهیم داشت . همچنین باید مد نظر داشته باشید که ارتباطات و خدمات قابل ارائه در واحد فروش مستقیم ، در سطحی بالا و با کیفیت رضایتمندی این سازمانها را تامین خواهد نمود .

ارائه خدمات Postpaid
شرکت ارتباطات مبین نت در راستای ارتقاء و تنوع در خدمات و سرویسهای خود اقدام به طراحی پکیجی بسیار متفاوت جهت ارئه به سازمانهای دولتی و خصوصی بزرگ کشور نموده است .در این طرح که عموما" برای فروشهای انبوه طراحی شده و اولین بار است که در کشور مطرح می گردد ، سعی شده است اقتصادی بودن خرید و اعتبار دهی به سازمانها جهت پرداخت پس از مصرف لحاظ گردد . شرایط برای خرید و استفاده از این پکیج استثنائی به شرح ذیل به حضور شما ارائه می گردد :
- در این طرح مشترکین سازمانی صرفا" هزینه مودم را به شرکت ارتباطات مبین نت پرداخت می نمایند و طبیعتا" با این مدل قیمت بسیار بهینه و قابل خرید برای طیف بزگتری از جامعه سازمانی خواهد شد .
- پس از راه اندازی سرویس این میزان مصرف کاربر است که هزینه پرداختی او را مشخص می کند و مشترکین کم مصرف و دارای مصرف متوسط با استفاده از این طرح صرفه جویی بسیار زیادی خواهند کرد. در نظر داشته باشید در سایر سرویسهای ارائه شده توسط سایر اپراتورها در کشور ، شما در پایان دوره حتی اگر ترافیکی مصرف نکرده باشید نیز ترافیک ذخیره شده به دوره بعد منتقل نخواهد شد و شما بهای ترافیکی را پرداخت می کنید که مصرف ننموده اید . درصورتیکه در سرویس
Postpaid شما دقیقا" بهای میزان مصرف خود را پرداخت نموده و می توانید مصرف خود را مدیریت نمائید .
- به سازمان این اعتبار ارائه می گردد که کلیه هزینه های شارژ را پس از مصرف پرداخت نمایند و مشترکین و خود سازمان می توانند مصرف و به تبع آن هزینه های خود را مدیریت کنند . البته سازمان نیز می تواند با توجه به میانگین مصرف پرسنل خود اعلام نماید که برای میزان مصرف کاربران سقف خاصی تعیین گردد .
- با توجه به توان زیرساختی قوی و گستره پوشش شرکت ارتباطات مبین نت ، سازمانها تا پایان سال در 165 شهر کشور می توانند از مزایای این طرح استفاده نمایند و برای دریافت سرویس و خدمات از کانالهای توزیع گسترده مبین نت در سراسر کشور که آدرس همه آنها در سایت موجوداست، بهره مند گردند. قرارداد
Postpaid برای نخستین بار در ایران به منظور افزایش سطح خدمات ، رضایتمندی مشترکین و افزودن محصولی جدید و رقابتی توسط شرکت ارتباطات مبین نت ایجاد گردیده است .


تعریف سرویسهای خاص و جدید ویژه سازمانها
در صورت خرید در حجم انبوه توسط سازمانها، شرکت ارتباطات مبین نت این امکان را ایجاد نموده است که بتوان بسته به نیاز سازمان و نوع مصرف کاربران سازمان سرویس کاملا" جدید بر اساس سفارش سازمان تعریف گردد . ارائه این نوع خدمات و سرویسهای سفارشی سازی شده از مهمترین مزایای شرکت ارتباطات مبین نت است که در واحد فروش مستقیم می توانید از این مزایا بهره مند گردید . قابلیت تعریف سرویسهای جدید بسته به نیاز سازمان ، کاملا" با حجم خرید سازمان رابطه مستقیم خواهد داشت .

خدمات پشتیبانی VIP ویژه سازمانها
امکان ارائه خدمات VIP برای افراد خاصی که از طرف سازمان معرفی می گردند از دیگر مزایای بزرگی است که رضایتمندی این گروه از مشترکین را به بالاترین حد خود خواهد رساند . برای این افراد خدمات و پشتیانی ویژه ای در نظر گرفته می شود. در همین راستا به نفراتی اعم از اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد سازمان شناسه های خاص اختصاص می یابد و با اولویت ( بدون زمان انتظار ) پشتیبانی خواهند شد و در صورت وجود موارد خاص حتی از مزایای پشتیبانی حضوری نیز بهره مند می گردند .

نصب در کوتاهترین زمان ممکن
نصب در کمترین زمان ممکن و مدیریت آن توسط تیم فنی یکی از نقاط قوت شرکت ارتباطات مبین نت در قراردادهای Postpaid می باشد. در شرایط عادی ، پس از ثبت نام میانگین 4 ساعت برای هر نصب شرایطی است که به هیچ وجه قابل مقایسه با سازمانهای دیگر و تکنولوژهای قدیمی ارائه سرویس اینترنت نمی باشد .