شرکت بهران مبدل

شرکت بهران مبدل

تعداد بازدید: 1454
کد مطلب: 2563
تاریخ انتشار: 14:29 15 اسفند 1390

شرکت بهران مبدل

 
 

نام شرکت: بهران مبدل

مدیر عامل: آقای‌ ناصر سراب فرد ثابت

آدرس: بزرگراه رسالت- مابین رشید و زرین- روبروی پمپ بنزین- پلاک 231- طبقه 3- واحد 16

تلفن: 2-77715391

آدرس وب سایت:  www.behranmobaddel.com

پست الکترونیک: info@behranmobaddel.com

کارخانه: کیلومتر 30 جاده سمنان - شهرک صنعتی عباس آباد - بلوار خیام - خیابان جامی - خیابان تاک

تلفن: 6-36424575   4-36424991

فکس: 36424577

نوع شرکت: شرکت‌ (سهامی خاص)

 
 
 

شرکت بهران مبدل از سال 1355 در رابطه با طراحی، تهیه و نصب تجهیزات مکانیکی تاسیسات، فعالیت خود را شروع ودر راستای اندیشه تولید با پژوهش و تلاش مستمر و دستیابی به اطلاعات علمـــی و اجرایی از سال 1362 طراحی و ساخت تجهیزات مکانیکی را آغاز نموده و از آن زمان تا کنون با کسب تجـــــربه در چـــرخه صنعت کشور فعـــال بوده و قادر می باشد تولیدات خود را با رعایت کدها و استانداردهای بین المللی مانند TEMA , ASMEو ... عرضه نماید.


این شـــرکت با بهره گیری از امکانات طــــراحی با رایانه و نرم افـــــزارهای پیشرفته از جمــــله: PV. Elite, B.Jac, HTFS ،Tank... توانــایی طـراحــــــــــی انـواع مبــــــدل هـای حرارتی پوسته-لوله ای(Shell &Tube) ، ریبـــــویلرهای پـالایــشگـاهـی ، مبدل های دو لوله ای(Double Pipe) انواع مخازن تحت فشار، میکسر، راکتور، برج تقطیر و تجهیزات مکانیکی صنعت تأسیسات را نیز دارد

بهینه سازی این محصولات بر مبنای فاکتورهای اقتصادی و عملکرد مطلوب و خواسته مشتری انجام میشود. در طراحی ترموهیدرولیکی بهترین هندسه برای مبدل حرارتی تا بیشترین راندمان و کمترین هزینه (شامل هزینه اولیه و هزینه عملیاتی) منظور و تعیین سرعتها و افت فشار سیالات در محدوده قابل قبول قرار می گیرد . معادلات و روابط به کار گرفته شده در طراحی ترموهیدرولیکی مبدل های حرارتی، دقیقترین معادلات در این زمینه بوده و نتیجه آخرین تحقیقات موسسات شناخته شده جهانی می باشد، همچنین طراحی مکانیکی مبدل های حرارتی و تجهیزات دیگر بر اساس کدها و استانداردهای ذکر شده صورت گرفته و نقشه های اجرایی و ساخت، تهیه می شود.

در طراحی مکانیکی کلیه پارامترهای مهــم مانند فشار ، دمای کارکرد، انبساط حرارتی ، وزن، بارهای ناشی از زلزله و باد در نظر گرفته شده و بر مبـــــنای کد ، طرح نهـــــایی و نقشه های اجرایی آماده می شود که پس ازتهـیه مدارک فنـــی سـاخت (WPS ,PQR ,Shop drawing ) و لیـست مـــــوادلازم برای پـــــــــروژه با برنامه بازرســـــــی و زمــانبنـدی(POS ,QCP) به کارفرما ارائه و پس از اخذ تاییدیه این شرکت اقدام به تامین مواد بر طبق لیست مذکور نموده وسپس فرایند ساخت را آغــاز می نماید، در طی عملیات ساخت کلیه فــرآیندها از قبیــل برشکاری،فــرم دهی، ماشینکاری وجوشکاری برطبق کدهای ذکرشده صورت می گیرد که درحین ساخت تا پایان سفارش ، بازرســـی های لازم جهت کنترل صحت فــرآیندو کیفیت محصــول با انجام انـــواع تست های مخرب و غیر مخرب(NDT, DT ) از مــواد اولیه، جوشکاریها ، اتصالات و پوشش ها مطابق استاندارد صورت می گیرد و نهایتا" عملکرد مطلوب تجهیزات ساخته شده توسط این شرکت تضمین می گردد. ضمنــا" این واحد افتخار ارائه و تحویل سفارش به شرکت ها و مــــوسسات خصـــوصی و دولتـــی که اسامی تعــــدادی از آنها در صفحـــه بعدی نام برده شده است، را دارد.

 
 

صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

تولیدات صنایع تاسیسات

-آبگرمکن کویلدار

- مخزن انبساط

- ایرسپراتور

- مبدل حرارتی گرم کننده آب استخر وجکوزی

 U-مبدل طرح

- مبدل با لوله های مستقیم

- مخزن ذخیره سوخت

- مخزن ذخیره آب

تولیدات صنایع بخار

-دی اریتور

- فلاش تانک

- مخزن بلودان

- مبدل حرارتی بخار به آب

- مخزن کندانس

- مبدل حرارتی تولیدبخار

 

تولیدات صنایع هوای فشرده

-مبدل خنک کننده هوای فشرده

- مخزن ذخیره هوای فشرده

- رطوبت گیر

تولیدات صنایع تصفیه آب

فیلتر شنی

سختی گیر کاتیونی

تولیدات صنایع سیمان

-گرم کن سوخت فشارقوی

-مبدل گرم کننده سوخت در خروجی از مخزن

- مبدل خنک کننده روغن یاتاقان وگیربکس کوره وآسیاب وفن ها

- مخزن انبساط روغن

- مخزن تخلیه روغن داغ

- مخزن ذخیره گازوئیل

 

 
 
نظرات درباره این مطلب
 
 
نام
پست الکترونیک
نظر
 
CAPTCHA Image
Reload Image
 
مطالب مرتبط