دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تریز

دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تریز

تعداد بازدید: 8453
کد مطلب: 11268
تاریخ انتشار: 13:19 11 مرداد 1391

دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تریز

 
 

دانشکده پزشکی تبریز در سال 1326 بعنوان دومین دانشکده در سطح کشور و اولین دانشکده در دانشگاه تبریز تاسیس شد .

بدنبال توسعه دانشگاه تبریز و تشکیل سایر دانشکده ها در رشته های مختلف، با تشکیل وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به استناد مصوبه 9/5/1364 مجلس شورای اسلامی، دانشکده پزشکی از دانشگاه تبریز منفک شده و بطور مستقل فعالیتهای آموزشی و پژوهشی و درمانی خود را تحت عنوان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تبریز ادامه داد .

 
 

علوم پایه:

  • فیزیک پزشکی       

  • میکروب و ویروس شناسی       

  • بیوشیمی و آزمایشگاههای بالینی

  • علوم تشریحی و بافت شناسی    

  • ژنتیک پزشکی        

  • ایمنی شناسی          

  • انگل شناسی          

  • فیزیولوژی

علوم بالینی:

  • پزشکی اجتماعی

  • کودکان

  • پوست

  • ارولوژی

  • بیماریهای مغزو اعصاب

  • جراحی مغز و اعصاب

  • بیماریهای قلب و عروق

  • جراحی قلب و عروق

  • بیهوشی

  • پاتولوژی

  • جراحی عمومی

  • روانپزشکی

  • طب فیزیکی و توانبخشی

  • طب اورژانس

  • زنان و مامائی

  • گوش و حلق و بینی

  • رادیولوژی و رادیوتراپی

  • اورتوپدی

  • داخلی

  • چشم

  • بیماریهای عفونی

 
 

نام و نام خانوادگی: دکتر زهرا فردی آذر

سمت: رئیس دانشکده

مرتبه علمی: دانشیار

شماره تماس: 3364672 – 0411

آدرس پست الکترونیکی: fardiazar@tbzmed.ac.ir

 

نام و نام خانوادگی: دکتر علی مشکینی

سمت: معاون پژوهشی

مرتبه علمی: دانشیار

شماره تماس: 3364667 – 0411

شماره تلفاکس: 3343640 – 0411

 

نام و نام خانوادگی: دکتر بهنام حبیبی پور

سمت: معاون مالی و اداری

شماره تماس: 3364653 – 0411

 

نام و نام خانوادگی: جاوید صفا

سمت: معاون آموزشی

مرتبه علمی: استادیار

شماره تماس: 3364652 – 0411

آدرس پست الکترونیکی: Drsafa2003@yahoo.com

 

 
 

گروه میکروب و ویروس شناسی:

محمد آقازاده، محمد رضا نهائی،  محمدتقی اخی، سیروس جداری سیفی، رضا قوطاسلو، آلکا حسنی، علی اکبر رحیم رحیمی، محمد آهنگرزاده رضایی، محمد حسین سروش برحقی،  حسین بنا زاده نوعی

گروه بیوشیمی و آزمایشگاههای بالینی:

نصرت اله ضرغامی، محمد اصغر زاده، اکبر حسنی، نادره رشتچی زاده، مسعود دارابی امین،  محمد نوری،  امیر قربانی حق جو، محمد رحمتی یامچی، محمد رهبانی نوبر، فاطمه خاکی خطیبی، ناصر صمدی

گروه فیزیک پزشکی:

احمد کشتکار، علیرضا فرج اللهی، پریناز محنتی، جلیل پیرایش اسلامیان، سید حسین راستا، اصغر مصباحی

گروه ژنتیک پزشکی:

سید مجتبی محدث اردبیلی، محمود شکاری خانیانی، ابراهیم سخی نیا، سیما منصوری درخشان، جلال قره سوران

گروه ایمن شناسی:

جعفر مجیدی ذوالبنین،  بهزاد برادران، مهرانگیز رجائی اسکوئی،  بدرالسادات رهنما،  زهره بابالو،  لیلی یزدچی مرندی، محمد رضا بنیادی، محمد رضا علی پرستی، شهره الماسی

گروه انگل شناسی:

اسماعیل فلاح،  ادیب پور، نجیبه اصل راهنمای اکبری، اصغر صالحپور رنجدوست فام، عباس شهبازی، عبدالحسن کاظمی، تیمور حضرتیان

گروه فیزیولوژی:

سعید خامنه، مصطفی محمدی، ناصر احمدی اصل، شیرین ببری، محمد رضا علیپور،  گیسو محدث، رعنا کیهان منش، فرهاد قدیری صوفی، هادی ابراهیمی، رضا بدل زاده، پرویز شهابی

گروه علوم تشریحی و بافت شناسی:

جعفر سلیمانی راد، امیر افشین خاکی، حمید طایفی نصرآبادی، علیرضا علی همتی، احمد علی قنبری شلدره، بهروز نیک نفس، لیلا روشنگر، حجت اله نوزادچروده، آمنه محمدی روشنده،  داریوش محمد نژاد،     هاجر شفایی، علی عابدالهی

گروه پزشکی اجتماعی:

حسین جباری بیرامی، محمد زکریا پزشکی، سعید دستگیری مهری، مهستی علیزاده میزانی، علی حسین زینال زاده، جعفر شهامفر، علی اکبر اعلم الهدی، لیلی نصرتی

گروه پوست:

فریده گلفروشان،  مهدی امیرنیا، شهلا بابائی نژاد، عفت خدائیانی،  محمدرضا رنجکش، حمیده عظیمی، حمیده هریزچی قدیم

گروه ارولوژی:

سید کاظم مداین شیشوان، یداله احمدی عصر بدر، محسن امجدی، سکینه حاج ابراهیمی، کمال الدین حسن زاده، صمد هژیر، افشار زمردی، فهیمه کاظمی راشد، داود نوری زاده، علیرضا فرشی

گروه بیماری های مغز و اعصاب:

هرمز آیرملو، علی پاشاپور، شیدا شعفی، مازیار هاشمیلر، مهناز طالبی، مهدی فرهودی، داریوش سوادی اسکویی، مسعود نیکانفر، محمد یزدچی مرندی،  علی اکبر طاهر اقدم

گروه جراحی مغز و اعصاب:

فیروز صالحپور، غفار شکوهی، ایرج لطفی نیا،  محمد اصغری،  علی مشکینی،  مسلم شاکری باویل، محمد شیمیا، پرویز صمد مطلق،  جواد آقازاده

گروه روانپزشکی:

سید محمدعلی قریشی زاده، اصغر ارفعی، حسین داداش زاده، فاطمه رنجبر کوچکسرائی، علی فخاری، شاهرخ امیری عزیز آباد، ایوب مالک، علیرضا فرنام، آرش محققی، سپیده هریزچی، سید غلامرضا نورآذر، زهرا موسوی

گروه کودکان:

نعمت بیلان، محمد حسن کارگر ماهر،  محمد باقر حسینی، محمد برزگر،  عباسعلی حسین پور فیضی،  محمد حسین حسینیان،  محمد حیدرزاده،  بهمن راستگار همتی، عظیم رضامند، ماندانا رفیعی، مهناز صادقی شبستری، محمود صمدی، شهرام عبدلی اسکوئی، شمسی غفاری باویل، ضیا الدین قرشی، ربابه قرقره چی، فخرالسادات مرتضوی، علیرضا نیک نیاز، سیامک شیوا، افشین قلعه گلاب بهبها، مجید ملکی،  لیلا سبکتکین، منیژه مصطفی قره باغی، عبداله جنت دوست، بهزاد جدیری صابونی

گروه زنان و مامایی:

عالیه قاسم زاده، الهه اولاد صاحب مدارک، پروین باستانی علمداری، شبنم پورابوالقاسم، سیمین تقوی، مهری جعفری شبیری، کبری حمدی، منیژه سیاح ملی، فرناز صحاف ابراهیمی، شمسی عباس علیزاده، فاطمه عباسعلیزاده، صدیقه عبداللهی فرد، زهرا فردی آذر،  لعیا فرزدی، پروین مصطفی قره باغی، فاطمه ملاح، مهزاد مهرزاد صدقیانی، نازلی نوالی

گروه گوش و حلق و بینی:

قدرت محمدی، صمد غیاثی، سید جواد توتونچی، مسعود نادرپور، علیرضا لطفی، شهین عبداللهی فخیم، یلدا جباری مقدم

گروه رادیولوژی و رادیوتراپی:

مسعود پورعیسی، شهین جباری، رضا جواد رشید، حمیده حسین پور فیضی، شهرام دبیری اسکویی، محمد حسین دقیقی،  فرشاد سید نژاد، عزت السادات سیدی، ابوالحسن شاکری، محمد کاظم طرزمنی، امیر قاسمی، اسماعیل قره پاپاق، فاطمه قطره سامانی، محمد محمد زاده،  زینت میابی،  علیرضا ناصری، حسینقلی نصرتی نیا، مسعود نعمتی

گروه بیماری های قلب و عروق:

رضوانیه صالحی، ناصر اصلان آبادی، فریبرز اکبرزاده، پیمان جمشیدی، حسن جوادزادگان،  بابک کاظمی اربط، مهرنوش طوفان، صمد غفاری باویل،  آذین علیزاده اصل، محسن عباس نژاد، بهرام سهرابی ممقانی، فیروزی بستان آباد

گروه جراحی قلب و عروق:

مسعود پزشکیان، عباس افراسیابی، رضایت پرویزی، احمد رضا جودتی، احمد علی خلیلی، محسن سکوتی اسکوئی، ابوالفضل شیرین زاده،  ناصر صفائی آغبلاغ، بابک نصیری، خسرو هاشم زاده، علیرضا یعقوبی، سید ضیاالدین راثی هاشمی

گروه بیهوشی:

جعفر رحیمی پناهی، سیمین آتش خوئی، رسول آذرفرین، محمد رضا افهمی،  عطا محمودپور، عیسی بیله جانی، علی پیروی فر،  حمزه حسین زاده، سوسن رسولی، سولماز فخاری، مهین سید حجازی، سید ابوالحسن شاهگلی، محمود عیدی، میر محمد تقی مرتضوی، فرناز مسلمی تبریزی، رضا موثقی گرگری، میر موسی میری نژاد، سهراب نگارگر، مسعود نیازی غازانی، داود آقامحمدی، داریوش شیخ زاده، عباسعلی درستی، کامران  شادور، مسعودپریش،  نقی عابدینی

گروه اورژانسی:

چنگیز قلی پور، علی تقی زادیه، امیر حسین جعفری روحی، حسن سلیمانپور، علیرضا علا، پیمان محرم زاده، حمید رضا مرتضی بگی، محبوب پور آقایی، روزبه رجایی غفوری، صمد شمس وحدتی، سیدحسین اجاقی

گروه چشم:

محمد باقر رهبانی نوبر،  نادر بهاری وند، علیرضا جوادزاده، عباداله حیدری، رعنا دائی سرخابی، حسن دهقان، کریم صادقی، عبداله شناسی، رخشنده علیپناهی، لیلا علیزاده قویدل، محمدرضا صدقی پور، دیما عندلیب، علی مصطفائی، بهزاد فلاحی مطلق، رضا نبیی، افشین لطفی صدیق، محمد میرزائی اخی جهانی

گروه پاتولوژی:

اشرف فخرجو، علی دسترنج تبریزی، شهلا تلقینی، حیدرعلی اسماعیلی، منیره حلیمی، رسول استخری، حسن تقی پور، امیر واحدی، بهروز شکوهی گاوگانی

گروه بیماری های عفونی:

بهروز نقیلی، ژینوس بیات ماکو،  ابوالفضل پور حسن، سپهر تقی زاده قالیباف، مجتبی ورشوچی، پرویز صالح

گروه جراحی عمومی:

علی پورزند، سعید اصلان آبادی، علیرضا بربند، فریدون صالحی، اباسعد قره داغی، محمد بصیر ابوالقاسمی فخری، صمد مصدقی خیاوی، همت مقصودی، امراله میرگلوی بیات، محمود رضا میری بنجار، شهریار هاشم زاده، بابک دوامی، مسعود جمشیدی،  امیر هوشنگ نصیری،  احد پدرام اصل، رامین آژوغ، فرزاد کاکایی، چنگیز قلیپوری

گروه اتوپدی:

علی صدیقی، سید حمید برزگر، اصغر علمی،  حجت حسین پور فیضی، علیرضا روحانی، جعفر سلیمانپور، علیرضا صادقپور، جعفر گنج پور، محمد علی محسنی، امین مرادی، امیر محمد نوالی،  حسین اصلانی، محمدرضا بازآور

گروه طب فیزیکی و توانبخشی:

سید کاظم شکوری، محمد رهبر، وحیده توپچی زاده، یعقوب سالک زمانی، بینا افتخارسادات،  فریبا اسلامیان، سلیم واحدی نمین

 
 
نظرات درباره این مطلب
 
 
نام
پست الکترونیک
نظر
 
CAPTCHA Image
Reload Image
 
مطالب مرتبط