دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهید باهنر کرمان

دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهید باهنر کرمان

تعداد بازدید: 8593
کد مطلب: 6108
تاریخ انتشار: 10:23 01 خرداد 1391

دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهید باهنر کرمان

 
 

این دانشکده از اواسط تابستان 1351، موفق شد رسما" مجوز احداث دانشگاه برای رشته های علوم پایه وفنی و مهندسی در شهر کرمان از وزارت علوم دریافت کند.

درحال حاضر یکی از بزرگترین  دانشکده های دانشگاه شهید باهنر کرمان به شمار می رود،فعالیت خود را از سال تحصیلی 55 با پذیرش 30نفر دانشجو و بکارگیری4 استاد و1نفر مربی  آغاز کرد، و به مرور زمان به ویژه پس از انقلاب اسلامی، فعالیتهای آموزشی و پژوهشی خود را توسعه داد.

 
 

گروه برق:

سعید اسماعیلی، مجتبی برخورداری، مریم پورمحی آبادی، احمد حکیمی، مسعود رشیدی نژاد، سعید سریزدی، محمود سموات، محسن صانعی، سعید رضا صیدنژاد، ابوالحسن ضیاء ابراهیمی، سیامک طالبی، طاهره عباسپور، داریوش عباسی مقدم، فریدون فرهی مقدم، علی ماهانی، علی اکبر قره ویسی، سید محمدعلی محمدی، محسن محمدیان، ملیحه مغفوری، مسعود موحدی، مهدیه مهران، حسین نظام آبادی پور، حسین نوروز زاده، علی هژبری

گروه شیمی:

محمد مهدی افصحی، فرشته بختیاری، علی بقایی، علی دشتی، عطاالله سلطانی گوهرریزی، مهین شفیعی، امیر صرافی، سید احمد عطایی، محمد حسن فضائلی پور، ستار قادر، مریم کلانتری، علی محبّی، علی مرادی، حسن هاشمی پور رفسنجانی

گروه صنایع:

علیرضا امیری، شهرام آریافر، حمید بازرگان، مجید شیخ محمدی، علیرضا قجری، قربانعلی محمدی، علیرضا نادری، محمد رضا نامجو

گروه عمران:

غلامعباس بارانی، عیسی سلاجقه، محمد جواد خانجانی، حامد صفاری، محمد محسن توفیق، علی اکبر مقصودی، جواد سلاجقه، محمد حسین باقری پور، رضا رهگذر، محمد جواد فدائی، سید مرتضی مرندی، پیمان ترکزاده، مهناز قائنی حصاروییه، سعید شجاعی، مسعود رضا حسامی کرمانی، حسین ابراهیمی فرسنگی، سید صابر ناصر علوی، رضا جلال کمالی

گروه کامپیوتر:       

مهدی افتخاری، فاطمه افسری، عباس بحرالعلوم، وحید جمشیدی گوهر ریزی، محمد حسینی نسب، محمد جواد رستمی، وحید ستاری نایینی، مسعود سعید، محمد علایی، مهدیه قزوینی، مجید محمدی، پروین صفا پور، حمید میروزیری، علی اکبر نیک نفس، یاسر نوروز زاده، فهیمه یزدان پناه

گروه معدن:

حمید منصوری، عباس سام، حسین توکلی، غلامرضا کمالی، حجت الله رنجبر، محمدعلی‌ابراهیمی فرسنگی، محمد رضا شایسته فر، صمد بنیسی، رضا رحمان نژاد، غلامرضا رحیمی پور، سعید کریمی نسب، محمد رنجبر همقاوندی، حسن حاجی امین شیرازی، شهرام شفیعی

گروه مواد:

محمدرضا ایزدپناه، مریم احتشام زاده، غلامحسین اکبری، عبدالحمید جعفری، حمید دوست محمدی، رامین رئیس زاده، مرتضی زند رحیمی، شهریار شرفی، عباس صادق زاده، فاطمه بقایی، اطهره دادگری نژاد، سهیل سروشیان

گروه نفت و گاز:

محمد رنجبر، مهین شفیعی، حسین جلالی فر، امیر صرافی، سعید کریمی نسب، سعید جعفری، سعید نوروززاده

 
 
نظرات درباره این مطلب
 
 
نام
پست الکترونیک
نظر
 
CAPTCHA Image
Reload Image
 
مطالب مرتبط