چرا سایت رفاهی refahi.ir باز نمیشود؟ - اخبار

چرا سایت رفاهی refahi.ir باز نمیشود؟

علیرغم قول های داده شده از سوی شرکت زیرساخت برای پشتیبانی پهنای باند سایت رفاهی دات آی آر در حال حاضر این سایت باز نمی شود و از دسترسی خارج شده است.  

 
 

گروه آی تی "تیتریک با متد ساده فنی و پینگ کردن سایت refahi.ir می توان متوجه شد که سایت نه پینگ می شود و نه Trace.

حتی اگر استدلال شود که آی پی مبتنی بر شبکه ملی (بر مبنای 10.10.0......) برای وب سایت ستاپ شده باید گفته شود که این سایت از داخل ایران هم نه پینگ میشود و نه در دسترس است.

آزمایش باز کردن سایت با آی اس پی هایی مانند اینترنت مخابرات، پارس آنلاین، ایرانسل، شاتل و .... که روی شبکه ملی نیز ستاپ شده، صورت گرفت و مشکل مجددا دیده شد.سوال فنی این است که در خوش بینانه ترین حالت با وجود 20 میلیون سرپرست خانواده در کشور و تلاش 15 میلیون نفر از این افراد برای ثبت نام اینترنتی و مدت زمان 12 روزه برای ثبت نام (10 روز برای ثبت نام عادی و 2 روز برای جا مانده های ثبت نامی) یعنی روزی یک میلیون و 200 هزار کاربر آنلاین باید ثبت نام کنند.

قابلیت پاسخ به request ها و درخواستهای سیستمی از سوی دیتابیس سایت رفاهی و پهنای باند تخصیص شده برای سایت، دو فاکتور اصلی است که بار قبل (دیدن نام سرپرست خانوار برای سبد کالا و نه ورود اطلاعات وسیع مانند ثبت نام در سایت با توجه به زمان محدود برای تعریف لاین ها) جواب خوبی نداده و باز نشدن و کرش کردن دیتابیس شاهد این مثال است.

569   کلیک  ||  تاریخ انتشار : || || منبع : titre1.ir
نظرات کاربران
 
 
نام
پست الکترونیک:
پیام
Reload Image
 
 
 از سراسر وب
 
 ویکی نگار اخبار منتخب
 
 
آخرین اخبار
 
 
 گالری عکس شرکت پاکمن

گالری تصویر  شرکت پاکمن

 وب سایت شرکت پاکمن

 سامانه رزواسیون آرمان سفر

رزرو هتل ، رزرو آنلاین هتل
 

 گروه شبکه رادمن