برنامه های تلویزیونی برای نوروز 93 - اخبار

برنامه های تلویزیونی برای نوروز 93

شبکه‌های مختلف تلویزیون برنامه‌های مختلفی برای نوروز 93 در نظر گرفته‌اند.  

 
 

گروه رسانه ملی «تیتریک» ؛ نشست خبری «علی بخشی‌زاده» مدیر شبکه دو سیما و مسئول پروژه‌های نوروزی تلویزیون صبح امروز با حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی برگزار شد.


بنا بر این گزارش، در این مراسم بخشی‌زاده در سخنانی گفت: حوالی مهرماه بود که به من گفته شد برای نوروز ۹۳ برنامه‌ریزی کنیم. از آن به بعد نشست‌هایی برگزار شد که به برنامه‌ریزی نسبتا منتهی شد.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌ها در ۲ فاز صفر و اجرایی انجام شد و در فاز صفر، یک نگاه پرونده‌وار به عملکرد تلویزیون در ساْ‌های ۹۱ و ۹۲ داشتیم و کل پروژه‌هایی که ارائه کرده بودیم را بررسی کردیم تا دقیقا بدانیم چه نقاط ضعف و قوتی داشته‌ایم.

بخشی‌زاده تصریح کرد: به همین منظور از تمامی نهادهای نظارتی صداوسیما خواستیم تا نظراتشان را اعلام کنند. در این مرحله از شورای نظارت قانون اساسی بر سازمان صداوسیما خواستیم تا گزارش‌های خود را ارائه دهند. همچنین دومین مرجع ما مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صداوسیماست که بیش از ۱۴۷ شبکه تلویزیونی و رادیویی فعلی را به صورت روزانه رصد می‌کند. سومین نهاد نیز گزارش‌های مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما بود که یک دسته گزارش‌های کارشناسی است، یک دسته تعداد مخاطبان و یک دسته میزان رضایتمندی را ارائه می‌دهند.

وی افزود: محور بعدی در حوزه ستاد معاونت سیما بود. دوستانی مامور شدند تا صداوسیما را رصد کنند.

این گزارش در حال تکمیل است...

39   کلیک  ||  تاریخ انتشار : || || منبع : titre1.ir
نظرات کاربران
 
 
نام
پست الکترونیک:
پیام
Reload Image
 
اخبار مرتبط با   :
 
 

نوروز 93

 

نوروز

نوروز 93 , نوروز ,
 
 از سراسر وب
 
 ویکی نگار اخبار منتخب
 
 
آخرین اخبار
 
 
 گالری عکس شرکت پاکمن

گالری تصویر  شرکت پاکمن

 وب سایت شرکت پاکمن

 سامانه رزواسیون آرمان سفر

رزرو هتل ، رزرو آنلاین هتل
 

 گروه شبکه رادمن