مدارس کرمان فردا تعطیل است - اخبار

مدارس کرمان فردا تعطیل است

جانشین شورای مدیریت بحران استان کرمان گفت: تمام مدارس کرمان و برخی دیگر از شهرستان‌های استان فردا تعطیل است.  به گزارش فارس، محمدجواد کامیاب امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات انجام شده برای بازگشایی مسیرهای مواصلاتی استان کرمان اظهار داشت: 75 اکیپ راهداری شمال و جنوب استان کرمان در تمام جاده‌های استان در حال فعالیت و تلاش هستند  

 
 


جانشین شورای مدیریت بحران استان کرمان گفت: تمام مدارس کرمان و برخی دیگر از شهرستان‌های استان فردا تعطیل است.
 
به گزارش فارس، محمدجواد کامیاب امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات انجام شده برای بازگشایی مسیرهای مواصلاتی استان کرمان اظهار داشت: 75 اکیپ راهداری شمال و جنوب استان کرمان در تمام جاده‌های استان در حال فعالیت و تلاش هستند.
 
وی بیان داشت: 35 اکیپ امداد و نجات نیز با 252 امدادگر و 84 کارکنان امدادگر درسطح جاده‌های مواصلاتی استان کرمان مشغول خدمت‌رسانی هستند.
 
کامیاب با اشاره به نجات 480 دستگاه خودروی گرفتار در برف طی 48 ساعت گذشته در استان کرمان تصریح کرد: 220 نفر از همشهریان که در برف گرفتار شده بودند، اسکان موقت داده شدند.
 
معاون عمرانی استاندار کرمان گفت: همچنین 2 هزار و 400 قوطی کنسرو، یک هزار و 100 بسته خرما، یک هزار و 380 بسته نان، 550 تخته پتو تاکنون توزیع شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی به عمل آمده با ادارات آموزش و پرورش و فرمانداری‌ها، فردا 18 دی ماه تمام مدارس و ادارات شهرستان‌های کوهبنان و رابر به دلیل شدت بارش برف تعطیل است.
 
کامیاب ابراز داشت: همچنین تمام مدارس شهرستان‌های کرمان، بردسیر، زرند، رفسنجان، بافت، شهربابک و راور فردا چهارشنبه 18 دی ماه تعطیل است و ساعات کاری ادارات نیز با دو ساعت تاخیر آغاز می‌شود.
 
وی افزود: مدارس و ادارات سایر شهرستان‌ها فردا باز است و در صورت تعطیلی با هماهنگی آموزش و پرورش و فرمانداری‌ها اعلام می‌شود.
 
کامیاب گفت: بی‌احتیاطی در رانندگی و لغزندگی جاده‌ها موجب فوت دو نفر از شهروندان در محورهای شهربابک و سیرجان شد.
 
رئیس شورای مدیریت بحران استان کرمان اظهار داشت: با توجه به اینکه از فردا شاهد کاهش شدید دمای هوا خواهیم بود، شهروندان نکات ایمنی را رعایت کنند و در صورت سفر ضروری وسایل گرمایشی، غذای گرم و سوخت کافی داشته باشند.
 
وی بیان داشت: تمام ادارات خدمات‌رسان از جمله آب، برق، گاز، اورژانس، هلال‌احمر، شهرداری و ... در تمام شهرستان‌های کرمان فردا باز است.

39   کلیک  ||  تاریخ انتشار : || || منبع : asriran.com
نظرات کاربران
 
 
نام
پست الکترونیک:
پیام
Reload Image
 
 
 از سراسر وب
 
 ویکی نگار اخبار منتخب
 
 
آخرین اخبار عصر ايران
 
 
 گالری عکس شرکت پاکمن

گالری تصویر  شرکت پاکمن

 وب سایت شرکت پاکمن

 سامانه رزواسیون آرمان سفر

رزرو هتل ، رزرو آنلاین هتل
 

 گروه شبکه رادمن