گفت و گو با حامد زمانی و همسرش+عکس - اخبار

گفت و گو با حامد زمانی و همسرش+عکس

حامد زمانی در این گفت و گو از آغاز زندگی مشترکش خبر داده و گفته است که درست در روز رونمایی ترانه مرگ بر آمریکا پای سفره عقد نشسته است. همسر حامد زمانی نیز در گفت و گو با آیه از اعتقادات حامد سخن گفته و نکته های جالبی را درباره آغاز زندگی مشترک، مهریه و سبک زندگی شان گفته است. ]]>  

 
 

گفت و گو با <b>حامد</b> <b>زمانی</b> و همسرش+عکس

عرش نیوز ؛

بیستمین شماره همشهری آیه با مطالبی در حوزه سبک زندگی دینی منتشر شد.

گفت وگوی ویژه این شماره که تصویر جلد را هم به خود اختصاص داده، با «حامد زمانی» خواننده پاپ که به تازگی ترانه «مرگ بر آمریکا» را خوانده انجام شده. حامد زمانی در این گفت و گو از آغاز زندگی مشترکش خبر داده و گفته است که درست در روز رونمایی ترانه مرگ بر آمریکا پای سفره عقد نشسته است. همسر حامد زمانی نیز در گفت و گو با آیه از اعتقادات حامد سخن گفته و نکته های جالبی را درباره آغاز زندگی مشترک، مهریه و سبک زندگی شان گفته است.

گفت وگو دیگر شماره جدید ماهنامه آیه با «سید مهدی میرداماد » مداح جوان و محبوب کشور است. میرداماد نیز به صورت مفصل از حال وهوای خانواده و سبک زندگی خودش سخن گفته است. رسالت بوذری و سید علی شجاعی نیز از دیگر میهمانان این شماره همشهری آیه هستند.

یکی دیگر از گفت وگوهای جذاب این شماره آیه، با حجت الاسلام مجید سینایی، موسس نخستین باشگاه رزمی حوزه های علمیه کشور انجام شده، حجت الاسلام سینایی استاد تکواندو است و با طلبه ها به صورت کاملا حرفه ای تمرین می کند.

فردا

1422   کلیک  ||  تاریخ انتشار : || || منبع : arshnews.ir
نظرات کاربران
 
 
نام
پست الکترونیک:
پیام
Reload Image
 
 
 از سراسر وب
 
 ویکی نگار اخبار منتخب
 
 
آخرین اخبار
 
 
 گالری عکس شرکت پاکمن

گالری تصویر  شرکت پاکمن

 وب سایت شرکت پاکمن

 سامانه رزواسیون آرمان سفر

رزرو هتل ، رزرو آنلاین هتل
 

 گروه شبکه رادمن