افزایش چشمگیر بودجه آموزش و پرورش - اخبار

افزایش چشمگیر بودجه آموزش و پرورش

 سید محمد بطحایی در گفتگو با مهر گفت: در این بودجه درآمدهای سال 1393 وزارت آموزش وپرورش حاصل از خدمات آموزشی وفرهنگی، اجاره ساختمان ها و اراضی و خدمات بهداشتی و درمانی، اعتبارات هزینه ای و اعتبارات طرح های تملک دارایی های سرمایه ای برای سال 1393 در زمینه هایی نظیر کمک آموزشی،  

 
 

 

سید محمد بطحایی در گفتگو با مهر گفت: در این بودجه درآمدهای سال 1393 وزارت آموزش وپرورش حاصل از خدمات آموزشی وفرهنگی، اجاره ساختمان ها و اراضی و خدمات بهداشتی و درمانی، اعتبارات هزینه ای و اعتبارات طرح های تملک دارایی های سرمایه ای برای سال 1393 در زمینه هایی نظیر کمک آموزشی، ورزش دانش آموزی، فناوری و هوشمندسازی مدارس، تعمیر و تجهیز اردوگاه ها و کانون های پرورشی در قالب سیاست های تحولی پیشنهاد شده است.

 

وی درباره میزان بودجه 93 افزود: با توجه به آنکه بودجه 93 در حد پیشنهاد است، امکان اعلام رقم دقیق آن وجود ندارد، اما همه تلاش ما این است که بودجه را تصویب و عملیاتی کنیم.

 

به گفته بطحایی، بودجه سال 93 آموزش و پرورش در قالب یک بسته بودجه ای پیش بینی شده است که این بسته انعطاف بیشتری در هزینه کرد طرح های تحولی و کیفیت بخشی ایجاد می کند.

 

مشاور برنامه ریزی و هماهنگی وزارت آموزش و پرورش درباره کسری بودجه آموزش و پرورش و اینکه آیا این کسری بودجه نیز در بودجه 93 پیش بینی شده است، توضیح داد: کسری بودجه آموزش و پرورش بین 2400 میلیارد تومان تا چهار هزار میلیارد تومان است و تاکنون نیز با مساعدت های معاونت ریاست جمهوری بخشی از این کسری بودجه جبران شده است.

 

وی ادامه داد: ما امیدوار هستیم تا پایان سال کسری بودجه 92 آموزش و پرورش به صورت کامل جبران شود و بودجه 93 بدون توجه به کسری بودجه امسال تدوین و پیشنهاد شده است. فرض ما در تدوین بودجه 93، جبران کامل کسری بودجه امسال است.

43   کلیک  ||  تاریخ انتشار : || || منبع : nimrooznews.com
نظرات کاربران
 
 
نام
پست الکترونیک:
پیام
Reload Image
 
 
 از سراسر وب
 
 ویکی نگار اخبار منتخب
 
 
آخرین اخبار
 
 
 گالری عکس شرکت پاکمن

گالری تصویر  شرکت پاکمن

 وب سایت شرکت پاکمن

 سامانه رزواسیون آرمان سفر

رزرو هتل ، رزرو آنلاین هتل
 

 گروه شبکه رادمن