افزایش چشمگیر بودجه آموزش و پرورش - اخبار

افزایش چشمگیر بودجه آموزش و پرورش

 سید محمد بطحایی در گفتگو با مهر گفت: در این بودجه درآمدهای سال 1393 وزارت آموزش وپرورش حاصل از خدمات آموزشی وفرهنگی، اجاره ساختمان ها و اراضی و خدمات بهداشتی و درمانی، اعتبارات هزینه ای و اعتبارات طرح های تملک دارایی های سرمایه ای برای سال 1393 در زمینه هایی نظیر کمک آموزشی،  

 
 

 

سید محمد بطحایی در گفتگو با مهر گفت: در این بودجه درآمدهای سال 1393 وزارت آموزش وپرورش حاصل از خدمات آموزشی وفرهنگی، اجاره ساختمان ها و اراضی و خدمات بهداشتی و درمانی، اعتبارات هزینه ای و اعتبارات طرح های تملک دارایی های سرمایه ای برای سال 1393 در زمینه هایی نظیر کمک آموزشی، ورزش دانش آموزی، فناوری و هوشمندسازی مدارس، تعمیر و تجهیز اردوگاه ها و کانون های پرورشی در قالب سیاست های تحولی پیشنهاد شده است.

 

وی درباره میزان بودجه 93 افزود: با توجه به آنکه بودجه 93 در حد پیشنهاد است، امکان اعلام رقم دقیق آن وجود ندارد، اما همه تلاش ما این است که بودجه را تصویب و عملیاتی کنیم.

 

به گفته بطحایی، بودجه سال 93 آموزش و پرورش در قالب یک بسته بودجه ای پیش بینی شده است که این بسته انعطاف بیشتری در هزینه کرد طرح های تحولی و کیفیت بخشی ایجاد می کند.

 

مشاور برنامه ریزی و هماهنگی وزارت آموزش و پرورش درباره کسری بودجه آموزش و پرورش و اینکه آیا این کسری بودجه نیز در بودجه 93 پیش بینی شده است، توضیح داد: کسری بودجه آموزش و پرورش بین 2400 میلیارد تومان تا چهار هزار میلیارد تومان است و تاکنون نیز با مساعدت های معاونت ریاست جمهوری بخشی از این کسری بودجه جبران شده است.

 

وی ادامه داد: ما امیدوار هستیم تا پایان سال کسری بودجه 92 آموزش و پرورش به صورت کامل جبران شود و بودجه 93 بدون توجه به کسری بودجه امسال تدوین و پیشنهاد شده است. فرض ما در تدوین بودجه 93، جبران کامل کسری بودجه امسال است.

44   کلیک  ||  تاریخ انتشار : || || منبع : nimrooznews.com
نظرات کاربران
 
 
نام
پست الکترونیک:
پیام
Reload Image
 
 
 از سراسر وب
 
 ویکی نگار اخبار منتخب
 
 
آخرین اخبار
 
 
 گالری عکس شرکت پاکمن

گالری تصویر  شرکت پاکمن

 وب سایت شرکت پاکمن

 سامانه رزواسیون آرمان سفر


 

 گروه شبکه رادمن