زنجان: نجات محکوم به اعدام از دار مجازات - اخبار

زنجان: نجات محکوم به اعدام از دار مجازات

 با تلاش رییس شورای حل اختلاف شهرستان زنجان و کارکنان شعبه اول اجرای احکام کیفری دادسرای زنجان، زن 20 ساله‌ای که به دلیل قتل عمد پسرعموی 9 ساله‌اش محکوم به قصاص نفس شده بود از دار مجازات نجات یافت.به گزارش ایسنا ، به نقل از روابط‌عمومی دادگستری‌کل استان زنجان، این زن 20 ساله به هویت "گ - م" که به قتل عمد "م-م" پسرعموی 9 ساله‌اش اقرار  

 
 


 با تلاش رییس شورای حل اختلاف شهرستان زنجان و کارکنان شعبه اول اجرای احکام کیفری دادسرای زنجان، زن 20 ساله‌ای که به دلیل قتل عمد پسرعموی 9 ساله‌اش محکوم به قصاص نفس شده بود از دار مجازات نجات یافت.

به گزارش ایسنا ، به نقل از روابط‌عمومی دادگستری‌کل استان زنجان، این زن 20 ساله به هویت "گ - م" که به قتل عمد "م-م" پسرعموی 9 ساله‌اش اقرار کرده و به قصاص نفس محکوم شده بود از مرگ نجات یافت.

بر اساس این گزارش، این زن علت ارتکاب به قتل را انتقام‌گیری از عمویش که در امر ازدواجش کارشکنی کرده بود عنوان و نحوه قتل را بستن روسری‌ به دور گردن مقتول اعلام کرد، علت مرگ بر اساس اعلام پزشکی قانونی نیز خفگی ناشی از فشار به عناصر حیاتی گردن اعلام شد.

پس از اقرار متهم به قتل عمد و تقاضای اولیای دم مبنی بر قصاص، این زن در شعبه 7 تجدیدنظر و کیفری استان به قصاص نفس محکوم و رای در شعبه 27 دیوان عالی کشور تایید شد.

با ارسال پرونده به شعبه اول اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب زنجان، با تلاش محمدتقی فتحی، رییس شورای حل اختلاف زنجان و کارکنان اجرای احکام رضایت بدون قید و شرط از خانواده مقتول اخذ و متهم از دار مجازات نجات یافت.

172   کلیک  ||  تاریخ انتشار : || || منبع : asriran.com
نظرات کاربران
 
 
نام
پست الکترونیک:
پیام
Reload Image
 
اخبار مرتبط با   :
 
 

زنجان

زنجان ,
 
 از سراسر وب
 
 ویکی نگار اخبار منتخب
 
 
آخرین اخبار عصر ايران
 
 
 گالری عکس شرکت پاکمن

گالری تصویر  شرکت پاکمن

 وب سایت شرکت پاکمن

 سامانه رزواسیون آرمان سفر

رزرو هتل ، رزرو آنلاین هتل
 

 گروه شبکه رادمن